CP Piliç Personel Alımı İş İlanları 2016

CP Piliç Personel Alımı İş İlanları 2016

CP Piliç şirketi 1986 senesinde ilk yem fabrikasını faaliyete geçirerek Türkiye'deki çalışmalarına başlamıştır. CP Piliç Gıda şirketi yem ve piliç eti sektörünün gelişiminde önemli rol oynamış ve ülke ekonomisine de katkı sağlamıştır. Bu başarısına devam edebilmek ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2015 de yeni personel alımları yapacak olan CP Piliç'de yer almak istiyorsanız aşağıdaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

CP Piliç firmasına nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
CP Piliç bünyesinde oluşan boş iş pozisyonlarını, uygun iş ilanlarını yayınlarken çeşitli kariyer adreslerini kullanmaktadır. Bu nedenle CP Piliç şirketine iş başvurusunda bulunacak olanlar makalemizin en sonunda verilen CP Piliç kariyer sayfasına giderek iş başvurularını yapabilirler.

CP Piliç personel alımı iş ilanları 2016 de aşağıdaki iş pozisyonları için verilmiş olup gıda şirketinin bu ilanlarının haricinde birçok güncel personel ilanı bulunmaktadır. CP Piliç şirketinin yayınladığı aşağıdaki ilanları detaylıca takipte bulunmak, ilanların şartlarını inceleyerek iş başvuru işlemlerinizi yapmak için verdiğimiz kariyer iş ilanı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CP Piliç'de uygun olan bazı personel ilanları şöyledir;
- Mağaza Satış Danışmanı
- Üretim Şefi
- Operatör
- Laboratuvar Elemanı
- Restoran Müdürü
- Restoran İkinci Müdürü
- Restoran Vardiya Müdürü

CP Piliç şirketi 2016 de bünyesinde çalıştırmak ve görevlendirmek üzere kaç personel alımı gerçekleştirecek bilinmiyor fakat; CP Piliç firmasının kariyer sitesini takip ettiğimizde 28 tane uygun, boş iş pozisyonu bulunmaktadır. CP Piliç yeni iş pozisyonu oldukça sizlere verilen kariyer adresinden güncel ilanlarını yayınlamaktadır.

CP Piliç Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/c-p-group-turkiye-is-ilanlari-c3105-p23128
CP Piliç Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder