Akyurt Süpermarketleri Personel Alımı İş İlanları 2015

Akyurt Süpermarketleri Personel Alımı İş İlanları 2015

Akyurt Süpermarketleri 1983 senesinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana faaliyetlerine devam ettiği sektörde hızla ilerlemiştir. Faaliyet ve çalışmalarına 2015 yılı içinde de devam eden Akyurt Süpermarketleri bazı pozisyonları için eleman personel alımları yapacaktır. Süpermarketlerinin kariyer iş ilanı bilgilerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Akyurt Süpermarketleri personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı için aşağıda bulunan uygun iş pozisyonları için listelenmiştir. Sizlerde Akyurt Süpermarketlerinin aşağıda bulunan iş ilanlarını detaylıca incelemek, ilan şartlarını takip ederek iş başvurusunda bulunmak için şirketin ilgili kariyer sayfasını kullanabilirsiniz.

Akyurt Süpermarketlerinde listelenmiş olan bazı iş ilanları şöyledir;
- LOJİSTİK DEPO MÜDÜRÜ
- SATINALMA ASİSTANLARI
- MUHASEBE ELEMANLARI
- Satınalma Asistanları
- Muhasebe Elemanı

Akyurt Süpermarketleri personel alımı iş ilanları 2015 senesinde kaç personel eleman ile gerçekleştirilecek bir bilgi yok ancak; Akyurt Süpermarketlerinin internet üzerinde 5 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Akyurt Süpermarketleri yeni açık iş pozisyonu olduğunda aşağıdaki iş ilanı adresinden yararlanmaktadır.

Akyurt Süpermarketlerine nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Akyurt Süpermarketleri resmi internet sitesinde iş başvuru formu yayınlamış olup bunun yanı sıra bazı iş ilanı adresleri üzerinden çeşitli personel ilanları listelemektedir. Akyurt Süpermarketlerine iş başvurusu yapacak olanlar aşağıda bulunan link adresine giderek iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Akyurt Süpermarketleri Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/akyurt-supermarket-a-s-is-ilanlari-c2628-p17884/
Akyurt Süpermarketleri Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder