Akçay Kırtasiye Personel Alımı İş İlanları 2015

Akçay Kırtasiye Personel Alımı İş İlanları 2015

Kırtasiye alanında çalışmalarına uzun süredir devam etmekte olan Akçay Kırtasiye, yeni senede de bu çalışmalarını sürdüreceği için bazı uygun iş pozisyonuna personel eleman alımı gerçekleştirecektir. Kırtasiyenin bu eleman alım ilanında yararlanmak istiyorsanız ilgili iş ilanı sayfasına gidebilirsiniz.

Akçay Kırtasiye şirketine nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Akçay Kırtasiye yeni iş ilanlarını ve güncel iş pozisyonlarını listelerken bazı iş ilanı adreslerini kullanıyor. Bu sebeple Akçay Kırtasiye'ye iş başvurusunda bulunacak olanlar makalemizin sonudaki iş ilanı sayfasına gidebilirler.

Akçay Kırtasiye personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı için aşağıdaki iş pozisyonu için listelenmiştir. Kırtasiyenin bu ilanı dışında personel ilanı bulunmamaktadır. Akçay Kırtasiyenin aşağıda bulunan ilanını takip etmek, başvuru şartlarını incelemek ve başvuruda bulunmak için ilgili kariyer sitesine gidebilirsiniz.

Akçay Kırtasiye'de uygun olan bazı iş pozisyonları şöyledir;
- Yazılım Geliştirme Uzmanı


Akçay Kırtasiye personel alımı 2015 yılında kaç kişi ile düzenlenecek bilemiyoruz fakat; kırtasiye alanında bulunan şirketin 1 adet uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Firma bünyesinde uygun iş pozisyonu oldukça yine sizlere verilen iş ilanı sayfasından ilanlarını yayınlamaktadır.

Akçay Kırtasiye Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Akçay Kırtasiye Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder