Unmaş Uno Personel Alımı İş İlanları 2016

Unmaş Uno Personel Alımı İş İlanları 2016

Unmaş Uno şirketi hızlı tüketim ürünleri alanında çalışmalarına devam etmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörünün başarılı şirketlerinden birisi olan Unmaş Uno şirketi hizmetlerine devam edebilmek için 2016 yılında birçok uygun iş pozisyonuna personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde şirketin bu iş ilanlarından yararlamak istiyorsanız makalemizde verilen kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Unmaş Uno şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Unmaş Uno güncel iş ilanlarını ve çeşitli iş pozisyonlarını yayınlarken bazı iş ilanı kariyer sayfalarını kullanmaktadır. Sizlerde Unmaş Uno şirketine iş başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız makalemizin sonunda verilen şirketin kariyer sayfasına giderek iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Unmaş Uno personel alımı iş ilanları 2016 yılı için bu şekilde verilmiş olup firmanın bu iş ilanlarının haricinde birçok güncel iş ilanı bulunmaktadır. Sizlerde Unmaş Uno firmasının yayınladığı bu iş ilanlarını tek tek detaylıca incelemek, başvuru ve genel nitelikleri takip etmek daha sonra firmaya başvuruda bulunmak için ilgili kariyer sayfasına gidebilirsiniz.

Unmaş Uno'da bulunan bazı uygun iş pozisyonları şöyledir;
- Dağıtım Elemanı
- Ticari Pazarlama Yetkilisi
- Satış Yetkilisi
- Üretim Elemanı DONUK FIRINCILIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
- Dağıtım Elemanı
- Ürün Geliştirme ve AR-GE Sorumlusu
- Kalite Güvence Vardiya Yetkilisi

Unmaş Uno 2016 yılında bünyesine kaç personel eleman dahil edecek bilemiyoruz fakat; şirketin kariyer sayfasında 20 tane uygun iş pozisyonu yer almaktadır. Bunun yanı sıra Unmaş Uno şirketi bünyesinde boş iş pozisyonu olduğu zamanlar yine aynı kariyer sayfasını kullanarak iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Unmaş Uno Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Unmaş Uno Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

3 yorum:

Bülent eşigül dedi ki...

Merhaba UNO personeli ben sizlerle birlikte 1997,2007 arası çalıştım ve tekrar sizinle çalışmak istiyorum izin verirseniz saygılarımla Bülent eşigül

Ummuhan Dönmez dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
tarkan kocer dedi ki...

Merhaba uno ailesi ben tarkan koçer daha önce bursa büyük şehir belediyesi besaş ve uludağ üniversitesinin ortak çalışma alanı olan ar-ge bölümü personeliydim şehir değişikliği yüzünden ayrılmak zorunda kaldım çalışabildiğim fırın tipleri:tünel,borulu fırın,karafırın,matador,dönerli ve pastamatik modelleri çeşit ve arge çalışmlarında :ekşimaya,paket,instand ve sıvı maya gıda vitaminleri,kimyasallar EFX AGX MEGA vs.karışımlar ve mixler formülashon hazırlama değişik görsellikte ve tatlarda özel spesiyal geniş ürün üretim ve sunum katoloğum var örneğin:kafkas,damlaçikolatalı,baharatlı domatesli zeytinl,ısparta,çerkez,sütlü tarçınlı,karanfilli,damla sakızlı,Hakiki mısır ekmeği,trabzon,vakfıkebir,yeditahıllı,tandır,tambuğday,şampiyon ekmek,baharatlı vemeyveli ekmekler,ayçekirdekli,sandviç,rol,boylavaşı,ekşimaya köy ekmeği ve özel ürün sosyete ekmeği vs. yapabiliyorum şuanda somada oturuyorum ve turgutlu fabrikanızda değerlendirilmek istiyorum arz ederim ( 05413617881)

Yorum Gönder