Tüvtürk Personel Alımı İş İlanları 2017

Tüvtürk Personel Alımı İş İlanları 2017

Yıllık olarak araç muayene işlemlerini gerçekleştiren Tüvtürk, bu işlemlerini sağlayabilmek amacı ile bünyesinde yer alan birçok uygun iş pozisyonuna personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde birçok bölgeden, birçok iş pozisyonuna alım yapacak olan Tüvtürk'de çalışmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Tüvtürk açık iş pozisyonlarını, güncel iş ilanlarını yayınlarken farklı kariyer sayfalarını tercih etmektedir. Bunun için şirkete iş başvurusunda bulunacaklar aşağıda verdiğimiz Tüvtürk iş ilanı sitesine giderek başvuru işlemlerini yapabilirler.

Tüvtürk'de uygun olan iş pozisyonları şöyledir;
- Müşteri Kabul Görevlisi(Muğla)
- Araç Muayene Teknisyeni ( Bursa )
- Müşteri Kabul Görevlisi
- İstasyon Amiri(istanbul)
- Araç Muayene Teknisyeni
- Egzoz Emisyon Teknisyeni
- Araç Muayene Teknisyeni ( Düzce )
- Araç Muayene Teknisyeni ( Sakarya )

Tüvtürk personel alımı iş ilanları 2016 yılı için bu şekilde verilmiştir. Bu iş ilanlarının haricinde birçok çeşitli iş ilanı bulunan Tüvtürk'ün yayınlamış olduğu bu iş ilanlarını tek tek incelemek, başvuruda bulunmak veya Tüvtürk'ün diğer iş ilanlarını incelemek istiyorsanız ilgili iş ilanı sitesine gidebilirsiniz.

Tüvtürk 2016yılında kaç personeli bünyesine dahil edecek net bir bilgi yok fakat şirketin iş ilanı sayfasında 24 tane güncel iş pozisyonu bulunuyor. Ayrıca Tüvtürk bünyesinde yeni iş pozisyonları olduğu zamanlar yine aynı kariyer sayfasından yararlanarak iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Tüvtürk Personel Alımı İş İlanları
www.kariyer.net/tuvturk-is-ilanlari-c5996-p30877

Tüvtürk Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Çok düşük maaş veriyorlar günde 30 araba yapmanız için devamlı baskı yapıyorlar daha sonra açığınızı bulup işten atıyorlar kış ayları buz gibi su ve ayazda çalışırsınız yaz aylarında sıcaktan erirsiniz egzoz gazı devamlı vardır ortamda servise 7 binersiniz akşam 6 da bitiyor denilen iş hiç bir zaman bitmez evinize giriş saatiniz devamlı akşam 8 ve 8.30 dur sakın ola insan kaynaklarının yalanlarına inanmayın

Yorum Gönder