Panda Personel Alımı İş İlanları 2017

Panda Personel Alımı İş İlanları 2017

Türkiye'de uzun yıllardır ambalajlı dondurma sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan Panda, birçok bölgede ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmektedir. Dondurma şirketi 2017 yılında üretimlerine ve hizmetlerine devam edebilmek için bünyesine eleman işçi alımları yapacaktır. Sizde Panda Dondurma'da çalışmak istiyorsanız makalemizde bulunan iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Panda Dondurma şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Panda Dondurma firması güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını farklı iş ilanı sitelerinden duyurmaktadır. Dondurma şirketinde çalışmak ve iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda verilmiş olan kariyer sayfasından yararlanarak iş başvurularını yapabilirler.

Panda'da uygun olan iş pozisyonları şöyledir;
- Türkiye Satış Müdürü
- Bölge Satış Müdürü (Akdeniz) Adana, Antalya, ...
- Bölge Satış Müdürü (Doğu Anadolu) Diyarbakır, Erzurum...
- Satış Yöneticisi - Erzurum Erzurum
- Bakım Onarım Şefi
- Elektrik Teknisyeni

Panda personel alımı iş ilanları 2017 senesi için bu şekilde verilmiştir. Dondurma şirketinin bu ilanlarının haricinde birçok iş ilanı yer almaktadır. Sizlerde Panda'nın yayınladığı bu iş ilanlarını bir bir inceleyerek başvuruda bulunmak ve Panda'nın diğer iş ilanlarına ulaşmak için ilgili iş ilanı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Panda 2017 senesinde kaç personeli bünyesine dahil edecektir bilinmiyor fakat şirketin iş ilanı sitesinde 11 tane güncel iş pozisyonu yer almaktadır. Ayrıca Panda bünyesinde açık iş pozisyonu olduğu zamanlar yine aynı kariyer - iş ilanı sayfasından yararlanmaktadır.

http://www.kariyer.net/panda-is-ilanlari-c3241-p24624
Panda Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder