İspark Personel Alımı İş İlanları 2017

İspark Personel Alımı İş İlanları 2017

2005 yılından bu yana otopark işletmeciliği yapan ve İstanbul Büyük şehir belediyesinin iştiraki olan İspark, otopark işletmeciliği alanında hizmetlerini ve çalışmalarını sürdürebilmek için personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Sektörünün başarılı otopark işletmelerinden birisi olan İspark bünyesinde sizlerde personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız makalemizde İspark iş ilanı detaylarını takip edebilirsiniz.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

İspark personel alımı yaparken sadece resmi internet sayfasını kullanmakta olup başka kariyer sayfalarından faydalanmamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken sizlere aşağıda verdiğimiz İspark insan kaynakları sayfasına giderek detayları inceledikten sonra başvuru işlemlerini yapmanız olacaktır.

İspark bu yıl içinde bünyesinde ne kadar işçi personel görevlendirecek, çalıştıracak bilemiyoruz. Otopark işletmeciliği yapan şirketin kariyer, insan kaynakları sayfasında her hangi bir açık iş pozisyonu da bulunmamaktadır. Açık iş pozisyonu yayınlamayan İspark şirketi sadece öz geçmiş bilgileri ile başvuru kabul etmektedir.


İspark personel alımı iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak, öz geçmiş oluşturmak ve iş başvurusunda bulunmak için sizlere konumuzun devamında verdiğimiz İspark kariyer, insan kaynakları adresine giderek tüm gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İspark Personel Alımı İş İlanları için Tıklayınız.

İspark Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

2 yorum:

Unknown dedi ki...

S aleyküm 4 ay sonra düğünüm var rabbim nasip ederse iş istiyorum cekmeköyde yaşıyorum saygılar 05374226153

Mehmet Can Ozgen dedi ki...

Slm benim icin en önemli sgk olsum şöförlük yaparım oto park olur özel sektör olur siz den haber bekliyorum 0530 231 47 63

Yorum Gönder