BMC Personel Alımı İş İlanları 2016

BMC Personel Alımı İş İlanları 2016

Türkiye'de araç üretim sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan BMC, sektördeki yatırım ve çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Şirket 2016 yılı için müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet verebilmek adına yeni personel alımları yapacaktır. Sizlerde BMC bünyesine dahil olmak istiyorsanız makalemizden detayları inceleyebilirsiniz.

BMC şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
BMC açık iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını yayınlarken farklı ilan sitelerinden yararlanmaktadır. Bu sebeple şirketin güncel iş ilanlarını takip ederek iş başvurusunda bulunmak isteyenler verdiğimiz ilgili iş ilanı sitesinden işlemlerini gerçekleştirebilirler.

BMC'de bulunan uygun iş pozisyonları şöyledir;
- Homologation Engineer İzmir Bmc Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.
- Yurtdışı Satış Müdürü

BMC personel alımı iş ilanları 2016 yılı için şimdilik yukarıdaki gibi listelenmiştir. BMC firmasının yukarıda bulunan iş ilanlarını tek tek incelemek bilgi alarak iş başvurularınızı yapmak için şirketin ilgili kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu iş ilanlarının haricinde şirketin çeşitli ilanlarını da yine aynı kariyer sayfasından takip edebilirsiniz.


BMC 2016 yılında kaç personel işçi alımı gerçekleştiriyor bilgi yoktur ancak şirketin kariyer - iş ilanı sitesinde 2 tane güncel iş pozisyonu, iş ilanı yer almaktadır. BMC bünyesinde yeni bir iş pozisyonu olduğunda yine aynı iş ilanı sayfasını kullanmaktadır.

BMC Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
BMC Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder