TOFAŞ Personel Alımı İş İlanları 2016

Otomobil sektöründe uzun süredir faaliyette bulunan ve ülkemizin Bursa ilinde aktif olarak çalışmalarını sürdüren TOFAŞ, 2016 yılının gelmesi ile birlikte çok sayıda açık iş pozisyonu yayınlamıştır. Tofaş otomobil firması yayınladığı bu ilanları resmi insan kaynakları adresin üzerinden yayınlamış olup, ilan şartlarını taşıyan adayların Tofaş iş başvurusu yapması gerekmektedir. Bir çok kullanıcı Tofaş iş başvuru formu yayınlanıyor mu diye merak ediyor ancak şirket başvuru formu ile değil güncel iş ilanları ile alım gerçekleştirmektedir.

Tofaş otomobil firmasının güncel iş ilanlarına başvuru sağlamak isteyen adaylar makalemizde verilmiş olan açık iş alanlarını incelemeli daha sonra bu ilanların şartlarını takip için ilgili kariyer adresine gitmelidir. Konumuzun devamında verilmiş olan kariyer adresine giderek gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Tofaş Personel Alımı
- Üretim Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- PROVA+ Proje Stajyeri
- Puantaj Uzmanı
- Pazarlama Uzmanı
- Boya Kalite Lideri
- İç Denetim Uzmanı
- Genel Muhasebe Uzmanı(Dönemsel)
- Mimar (Dönemsel / Proje Bazlı)

Tofaş personel alımı iş ilanları 2016 yılı için konumuzdaki iş pozisyonları için verilmiş olup, otomobil şirketinin yayınladığı puantaj uzmanı, iç denetim uzmanı, genel muhasebe uzmanı, mimar ve üretim elemanı gibi alımların başvuru şartlarını, iş tanımını ve diğer bilgilerini incelemek isteyenler Tofaş kariyer adresine giderek işlemlerini yapabilirler.
Tofaş güncel iş ilanları ve açık iş pozisyonlarına toplamda ne kadar alım yapmayı planlıyor bir bilgi bulunmamaktadır. Alım sayısına ilişkin bilgi vermeyen Tofaş, 35 adet güncel iş ilanı yayınlamıştır. Bu güncel ilanların arasına her geçen gün açık iş alanı oldukça ekleme yapılmaktadır. Tofaş personel alımı başvurusu yapmak isteyenler insan kaynakları sayfasına gitmek için buraya tıklayabilir.
TOFAŞ Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Mehmet karabağır dedi ki...

slm ben ilk okul mezunuyum karadenizliyim adım mehmet soyadım karabagır b sınıfı ehliyetim var 15 yıldır araç kullanıyorum sicilim temiz allaha şükür kazam yok dikkatli ve trafik kurallarına uyarak araç kullanırım ankarada ikamet ediyorum 34 yaşında yım evli ve 2 çocuk babasıyım sürekli şöförlük işi arıyorum yarımcı olursanız çok sevinirim ilginiz için şimdiden tşk suarım

Yorum Gönder