Tırsan Personel Alımı İş İlanları 2015

Tırsan Personel Alımı İş İlanları 2015

Uzun yıllardır bulunduğu sektörde çalışmalarını ve faaliyetlerini sürdürmekte olan Tırsan, her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Sektörünün köklü şirketlerinden birisi olan Tırsan'da 2015 yılında sizlerde çalışmak istiyorsanız makalemizde bulunan bilgileri takip ettikten sonra ilgili kariyer sayfasına giderek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Tırsan şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Tırsan güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını çeşitli iş ilanı sitelerini kullanarak yayınlamaktadır. Bu sebeple Tırsan şirketinde çalışacak kişiler aşağıda verdiğimiz şirketin kariyer sayfasına giderek güncel ilanlarını takip ederek iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Tırsan'da yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- YURTDIŞI YEDEK PARÇA SATIŞ YÖNETİCİSİ
- MALZEME PLANLAMA MÜHENDİSİ
- KREDİ RİSK İZLEME UZMAN YARDIMCISI
- SALES OPERATIONS SPECIALIST
- ÜRÜN BAYİ SATIŞ UZMANI
- YURTDIŞI GARANTİ UZMANI

Yukarı listede verilmiş olan Tırsan iş ilanları, şirketin yayınladığı ilanların sadece bir bölümüdür. Sizlerde Tırsan şirketinin yayınladığı yukarıdaki ilanlar hakkında bilgi almak, iş başvurusu yapmak veya şirketin diğer iş ilanlarını incelemek istiyorsanız aşağıdan Tırsan kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz.
Tırsan 2015 yılında bünyesine kaç kişiyi dahil edecek bilinmiyor fakat şirketin kariyer sayfasını incelediğimizde 26 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanlarının arasına belli zamanlarda yeni iş ilanları da eklenmektedir.

Tırsan Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Tırsan Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder