Teknoser Personel Alımı İş İlanları 2015

Teknoser Personel Alımı İş İlanları 2015

Hitay Yatırım Holding'in çatısı altında bulunan ve teknoloji alanında çalışmalarını sürdürmekte olan Teknoser, 2015 yılında müşterilerine hizmet verebilmek ve faaliyetlerini sürdürebilmek için bünyesine personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde Teknoser şirketinde çalışmak istiyorsanız makalemizde bulunan bilgileri inceledikten sonra başvurularınızı ilgili kariyer sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Teknoser şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Teknoser şirketi güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sitelerini kullanarak yayınlamaktadır. Teknoser şirketine iş başvurusu yapacak kişiler aşağıda verdiğimiz Teknoser kariyer sayfasına giderek iş başvurularını yapabilirler.

Teknoser'de yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- Atölye / Yazıcı Onarım Teknisyeni
- Yazılım Uzmanı
- Saha Teknisyeni (Kadıköy)
- Bakım Onarım Teknisyeni HİTAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

Teknoser personel alımı iş ilanları 2015 yılı içinde bu şekilde verilmiştir. Teknoser şirketinin bu iş ilanları hakkında bilgi almak, iş başvurusunda bulunmak veya Teknoser'in farklı iş ilanlarını incelemek istiyorsanız aşağıda bulunan link adresini ziyaret edebilirsiniz.


Teknoser 2015 yılında bünyesine kaç adet personel eleman dahil edecek bilemiyoruz fakat şirketin kariyer sayfasında 8 adet güncel iş ilanı bulunuyor. Ayrıca Teknoser bünyesinde boş iş pozisyonu olduğunda yine aynı kariyer sayfasını kullanarak iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Teknoser Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Teknoser Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder