Norm Ambalaj Personel Alımı İş İlanları 2015

Norm Ambalaj Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye'de ambalaj sektöründe uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren Norm Ambalaj, her geçen yıl sektörde ilerlemeye devam etmektedir. Ambalaj sektöründe istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam eden şirket 2015 yılında bünyesinde boş olan pozisyonlara personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Sizlerde ambalaj sektörünün başarılı şirketlerinden birisi olan Norm Ambalaj'da çalışmak istiyorsanız makalemizden detayları inceleyebilirsiniz.

Norm Ambalaj şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Norm Ambalaj şirketi güncel iş ilanlarını yayınlarken çeşitli iş ilanı sitelerini kullanmaktadır. Bunun için şirkete iş başvurusu yapacak kişiler aşağıda verdiğimiz Norm Ambalaj kariyer - iş ilanı sayfasını inceleyebilir ve iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Norm Ambalaj'da bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Yazılımcı
- Bilgi İşlem Elemanı
- Ön Muhasebe Elemanı
- Kazancı
- Forklift Operatörü
- Genel Muhasebe Uzmanı

Yukarı listede bulunan Norm Ambalaj iş ilanları, ambalaj şirketinin yayınlamış olduğu iş ilanlarının bir kısmıdır. Norm Ambalaj şirketinin yukarıda bulunan ilanları hakkında bilgi almak, iş başvurusu yapmak veya şirketin diğer iş ilanlarını incelemek istiyorsanız Norm Ambalaj kariyer sayfasını inceleyebilirsiniz.
Norm Ambalaj 2015 yılında kaç kişiyi bünyesine katacak net bir bilgi yok fakat şirketin iş ilanı sayfasında 24 adet güncel iş ilanı yer almaktadır. Şirketin yayınladığı bu iş ilanlarının arasına boş pozisyon oldukça yenileri de eklenmektedir.

Norm Ambalaj Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Norm Ambalaj Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder