Meteksan Personel Alımı İş İlanları 2015

Meteksan Personel Alımı İş İlanları 2015

Bilkent Holding'in çatısı altında bulunan Meteksan, savunma ürün ve sistemleri alanında faaliyetlerine devam etmektedir. Meteksan Savunma Sanayi sektöre yön vermek için alanında yatırımlar yapmaya başlamış ve sektörde isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Meteksan 2015 yılında şirketi geliştirmek ve müşterilerine hizmet sunabilmek için bünyesine personel eleman alımları da yapacaktır. Sizde Meteksan'da çalışmak istiyorsanız makalemizden şirketin kariyer - iş ilanı sayfasına ulaşarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Meteksan firmasına nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Meteksan güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sayfalarını kullanarak yayınlamaktadır. Meteksan şirketinde çalışmak isteyen ve iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler aşağıdan verdiğimiz Meteksan kariyer sayfasına giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Meteksan'da yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Elektronik Tasarım Kıdemli Mühendisi
- Kalite Güvencesi Kıdemli Mühendisi
- Gömülü Yazılım Mühendisi
- Haberleşme Sis. Sistem Baş Mühendis

Meteksan personel alımı iş ilanları 2015 yılı için yukarıdaki gibi verilmiştir. Meteksan'ın bu iş ilanları hakkında bilgi almak, iş başvurularınızı yapmak veya savunma sanayi şirketinin diğer iş ilanlarına ulaşmak istiyorsanız Meteksan'ın ilgili kariyer sayfasına gidebilirsiniz.


Meteksan 2015 yılında kaç adet personeli bünyesine katacak bilemiyoruz fakat şirketin kariyer sayfasında 4 adet güncel iş ilanı bulunuyor. Meteksan bünyesinde boş iş pozisyonu olduğu zaman yine aynı iş ilanı - kariyer sayfasını kullanarak yeni, güncel iş ilanlarını paylaşmaktadır.

Meteksan Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Meteksan Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder