Eser Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Eser Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Eser Holding birçok bölgede inşaat sektöründe faaliyetlerine ve hizmetlerine devam eden başarılı bir şirkettir. Eser Holding 2015 yılında müşterilerine hizmet sunmak ve çalışmalarını sürdürebilmek için bünyesine personel eleman alımları yapacaktır. Eser Holding bünyesine katılmak isteyen kişiler makalemizden Eser Holding iş ilanı bilgilerini inceledikten sonra ilgili insan kaynakları sayfasına gidebilirler.

Eser Holdinge nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Eser Holding resmi internet adresinde başvuru adresine yer vermiştir. Eser Holding'de çalışmak isteyenler ve iş başvurusu yapacak olanlar aşağıda verdiğimiz Eser Holding resmi internet adresine giderek güncel iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularını yapabilirler.

Eser Holding'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Harita Teknikeri
- Şantiye Şefi
- Yol Proje Müdürü
- Teknik Ressam

Eser Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılı için bu şekilde verilmiştir. Eser Holding'in yayınlamış olduğu bu iş ilanlar hakkında bilgi almak, şirketin diğer iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapmak isteyenler verdiğimiz resmi internet sayfasına gidebilirler.


Eser Holding 2015 yılı içinde kaç kişiyi bünyesine dahil edecek bilemiyoruz fakat şirketin kariyer sayfasında 11 adet güncel iş ilanı yer alıyor. Eser Holding bünyesinde boş iş pozisyonu olduğu zamanlar yine aynı kariyer sayfasını kullanarak güncel iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Eser Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Eser Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder