Erdem Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Erdem Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye'de uzun yılladır çalışmalarını sürdürmekte olan Erdem Holding bünyesinde 26 şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerin en önde geleni ise Genpa şirketidir. Sizlerde sürekli olarak gelişmekte olan Erdem Holding bünyesine dahil olmak istiyorsanız makalemizden detayları inceledikten sonra Erdem Holdinge iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Erdem Holdinge nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Erdem Holding açık iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını bazı kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Bunun için sizlere aşağıda verdiğimiz Erdem Holding kariyer sayfasına giderek şirketin çeşitli ilanlarını inceledikten sonra iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Erdem Holding'de yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- Turkcell İletişim Danışmanı
- GSM Teknisyeni
- Mağaza Satış Danışmanı
- Perakende Satış Danışmanı
- İletişim Danışmanı
- Turkcell İletişim danışmanı
- Kasa Sorumlusu

Erdem Holding'in yayınladığı ilanların bazıları yukarı listede yer almaktadır. Holding'in bu iş ilanlarını incelemek, iş başvurusu yapmak veya Erdem Holding'in diğer iş ilanlarını takip etmek istiyorsanız aşağıda verdiğimiz link adresine gidebilirsiniz.
Erdem Holding 2015 yılında bünyesine kaç kişiyi dahil edecek bilinmemekte ancak şirketin kariyer sayfasını incelediğimizde 38 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanlarının arasına belli zaman aralıklarında yeni iş ilanları da eklenmektedir.

Erdem Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Erdem Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder