Eczacıbaşı Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Eczacıbaşı Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye'de birçok sektörde çalışmalarını sürdürmekte olan Eczacıbaşı Holding, birçok çeşitli iş pozisyonunda çalıştırmak, görevlendirmek üzere personel işçi alımları gerçekleştirecektir. Ağırlıklı olarak ilaç sektöründe bulunan Eczacıbaşı Holding'in bünyesine dahil olmak isteyenler makalemizin devamında bulunan bilgileri inceleyebilirler.

Eczacıbaşı Holdinge nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Eczacıbaşı Holding çeşitli güncel ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sitelerini kullanarak duyurmaktadır. Sizlerde Eczacıbaşı Holdinge iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz şirketin iş ilanı sayfasına giderek iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Eczacıbaşı Holding'de bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- TEKNİK HİZMETLER UZMANI / UZMAN YARDIMCISI İ
- BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YÖNETİCİSİ - TEKNOLOJİ LİDERİ
- İç Denetim Uzmanı
- ÜRETİM İŞÇİSİ
- BÜTÇE RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI
- SATINALMA UZMANI

Yukarıda listelenmiş olan Eczacıbaşı Holding'in iş ilanları, kuruluşun yayınladığı ilanların bir kısmıdır. Sizler Eczacıbaşı Holding'in bu iş ilanları hakkında bilgiye ulaşmak, iş başvurusu yapmak veya Eczacıbaşı Holding'in çeşitli iş ilanlarını incelemek istiyorsanız aşağıdan holding'in kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Eczacıbaşı Holding, İzmir, Antalya, Adana, Kocaeli, Tokat, Hatay, Samsun, Eskişehir ve Bursa gibi bölgelerden de personel alımları yapacaktır.
Eczacıbaşı Holding 2015 yılında kaç kişiyi bünyesine dahil edecek net bir bilgi yok ancak şirketin kariyer sayfasını incelediğimizde 108 adet güncel iş ilanı yer almaktadır. Bu iş ilanlarına boş pozisyon oldukça yeni iş ilanları da eklenmektedir.

Eczacıbaşı Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Eczacıbaşı Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder