Deva Holding Personel Alımı İş İlanları 2017

Deva Holding Personel Alımı İş İlanları 2017

Deva Holding, ülkemizin en köklü ilaç üreticilerinden birisidir. Şirket kurulduğu günden bu yana sektörde hızlı bir gelişme yaşamış ve günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilmeyi başarmıştır. Hız kesmeden faaliyetlerini sürdürmekte olan Deva Holding, bünyesine dahil etmek üzere çeşitli iş pozisyonlarına personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Sizde 2017 yılında Deva Holding'de çalışmak istiyorsanız aşağıdan detayları inceleyebilirsiniz.

Deva Holdinge nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Deva Holding açık iş pozisyonlarını, güncel iş ilanlarını farklı iş ilanı sitelerini kullanarak yayınlamaktadır. Bu sebeple holdinge iş başvurusu yapacak kişiler makalemizin devamında verdiğimiz verdiğimiz kariyer sitesine giderek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Deva Holding'de yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- İş Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre Şefi
- Ürün Tanıtım Elemanı
- Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)
- Üretim Uzman Yardımcısı
- Hemşire / Sağlık Memuru

Yukarı listede verilmiş olan Deva Holding iş ilanları, holding'in iş ilanlarından sadece bir kısmıdır. Sizler Deva Holding'in bu iş ilanları hakkında bilgi almak, iş başvurusu yapmak veya holding'in diğer iş ilanlarını incelemek için aşağıda bulunan kariyer sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Deva Holding 2017 yılında bünyesine kaç kişiyi dahil edecek bilinmiyor fakat kariyer sitesinde 43 adet güncel iş ilanı yer almaktadır. Bu iş ilanlarının arasına boş pozisyon oldukça yeni iş ilanları da eklenmektedir.

http://www.kariyer.net/deva-holding-a-s-is-ilanlari-c18492-p9321/
Deva Holding Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder