Deloitte Personel Alımı İş İlanları 2015

Deloitte Personel Alımı İş İlanları 2015

Deloitte şirketi kurumsal finansman, vergi ve yönetim danışmanlığı alanında faaliyetlerini sürdürmekte olan sektörünün başarılı şirketlerinden birisidir. Şirket 140'dan fazla ülkede hizmetlerini hız kesmeden sürdürmekte ve bünyesinde 150.000'den fazla personeli ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Böyle başarılı ve gelişmiş bir şirkette sizlerde 2015 yılında çalışmak istiyorsanız makalemizden Deloitte kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Deloitte şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Deloitte firması güncel iş ilanlarını çeşitli kariyer sitelerini kullanarak ilgili kişilere duyurmaktadır. Sizlerde sektörünün başarılı şirketine iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz Deloitte iş ilanı sayfasına giderek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Deloitte firmasında bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Experienced Senior Tax (Business Tax)
- Ben D. Kuşağıyım-Yeni Mezun İşe Alım Programı
- Financial Analyst
- Kıdemli Vergi Denetçisi
- Experienced Senior M&A İ
- Budget and Reporting Specialist

Yukarıda verilmiş olan Deloitte iş ilanları, şirketin yayınladığı personel ilanlarının bir kısmıdır. Sizler şirketin yayınladığı bu iş ilanları hakkında bilgi almak, iş başvurusu yapmak veya şirketin çeşitli iş ilanlarını incelemek istiyorsanız aşağıda bulunan kariyer sitesini inceleyebilirsiniz.
Deloitte 2015 yılında kaç kişiyi bünyesine dahil edecek bilinmiyor fakat kariyer sitesinde 12 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Şirket bu iş ilanlarının arasına belli zaman aralıklarında yeni iş ilanlarını da yayınlamaktadır.

Deloitte Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Deloitte Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder