Arkas Otomotiv Personel Alımı İş İlanları 2015

Arkas Otomotiv Personel Alımı İş İlanları 2015

Arkas Holding'in çatısı altında çalışmalarını sürdüren Arkas Otomotiv, 2015 yılında müşterilerine hizmet verebilmek ve çalışmalarını sürdürebilmek için çeşitli iş pozisyonlarına alımları yapacaktır. Sizlerde 2015 yılında otomotiv sektöründe çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizden Arkas Otomotiv kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Arkas Otomotiv şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Arkas Otomotiv güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sitelerini kullanarak ya da insan kaynakları sayfasını kullanarak yayınlamaktadır. Arkas Otomotiv şirketine iş başvurusunda bulunacak kişiler aşağıda verdiğimiz insan kaynakları - kariyer sayfasına giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Arkas Otomotiv'de bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Satış Danışmanı
- SERVİS DANIŞMANI
- Yedek Parça Elemanı
- 2. EL SATIŞ DANIŞMANI
- Oto Elektrik Teknisyeni
- YAZ STAJYERİ - Muhasebe - Finans

Arkas Otomotiv personel alımı iş ilanları 2015 yılı için yukarıdaki gibi verilmiştir. Arkas Otomotiv'in yayınlamış, duyurmuş olduğu bu iş ilanlarını tek tek incelemek, iş başvurusu yapmak veya otomotiv şirketinin diğer iş ilanlarını takip etmek istiyorsanız aşağıda verdiğimiz link adresine gidebilirsiniz.


Arkas Otomotiv 2015 yılında kaç adet personeli bünyesine katacak bilemiyoruz fakat kariyer sayfasında 6 adet güncel iş ilanı bulunuyor. Arkas Otomotiv bünyesinde boş iş pozisyonu olduğu zaman yine bu iş ilanı sayfasını kullanarak yeni iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Arkas Otomotiv Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Arkas Otomotiv Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder