Zara Satış Danışmanı Alımı 2015

Zara Satış Danışmanı Alımı 2015

Zara şirketinde satış danışmanı olarak çalışmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasına giderek gerekli bilgileri alarak satış danışmanı olarak iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Satış Danışmanı & Kasiyer

Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 88 ülkede, 6000'den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. 120.000'den fazla profesyonel çalışanımızlayarattığımız farkın tek bir hedefi var; dünyada milyonlarca insanı giydirecek olan modayı yaratmak. Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz.
Part Time - Full Time
Satış Danışmanı ve Kasiyerler Arıyoruz
(tecrübe aranmamaktadır)

Job Description:
Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, 18 - 28 yaşları arasında, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde kuvvetli, dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Tekstil, Mağazacılık (Ticaret)
Pozisyon Tipi: Yarı zamanlı / Part Time
İş Alanı: Hizmet, Müşteri İlişkileri, Satış
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)

Zara güncel iş ilanları için tıklayınız.
Zara Satış Danışmanı Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder