YKM Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

YKM Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

YKM, giyim sektöründe çalışma ve faaliyetlerine devam eden bunun yanı sıra en çok tercih edilen hazır giyim şirketlerinden birisidir. Sektördeki yatırımlarına sürekli olarak devam eden şirket müşterilerinin ihtiyaçlarını da en iyi şekilde karşılamak istemektedir. Bunun için bünyesine çok sayıda personel alımları gerçekleştirecek olan YKM'de sizlerde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz detayları inceleyerek gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

YKM şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılmaktadır?
YKM çeşitli iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sitelerinde duyurmaktadır. Şirkete iş başvurusunda bulunacak kişiler makalemizin devamında verdiğimiz kariyer sitesine giderek açık iş ilanlarını takip edebilir ve kendilerine uygun iş ilanına başvuruda bulunabilirler.

YKM'de açık olan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- SATIŞ DANIŞMANLARI,
- KASİYERLER,
- MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ASİSTANI,
- DEPO ÜRÜN KABUL ELEMANI,
- MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ELEMANI,
- KOZMETİK SATIŞ DANIŞMANI.

Yukarıda listelenmiş olan YKM iş ilanları firmanın yayınladığı, duyurduğu iş ilanlarının sadece bir kısmıdır. Şirketin diğer iş ilanlarını incelemek ya da üst kısımdaki iş ilanlarına iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasına gidebilirsiniz.
YKM şirketi 2015 yılında kaç kişiye iş imkanı sunacak net bir bilgi yok ancak ilgili kariyer sitesini incelediğimizde 20'yi aşan iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak istiyorsanız verdiğimiz kariyer sayfasını inceleyiniz.

YKM şu bölgelerden İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Mersin, Mardin, Kars, Tekirdağ gibi bölgelerde alımlar yapacaktır.

YKM güncel iş ilanları ve açık iş pozisyonları için tıklayınız.
YKM Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder