Temsa Personel Alımı İş İlanları 2015

Temsa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye merkezli olan Temsa, 1968 senesinde kurulmuş olan otobüs ve midibüs üretimleri gerçekleştiren firmadır. Sektöründe başarıyı yakalamış olan ve her geçen gün büyümeye devam eden Temsa, çeşitli alanlarda görevlendirmek ve çalıştırmak üzere bünyesine personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Sizde sektörünün öncü firması Temsa'da çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyerek şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Temsa şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Temsa şirketi güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını kariyer sayfalarında yayınladığı için bu verdiğimiz kariyer sitesine giderek Temsa iş ilanlarını inceleyerek güncel iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Firmaya yaptığınız başvurular insan kaynakları birimine iletilmektedir. Bu birimde kontrol edilen başvurular değerlendirildikten sonra ilgili kişilere geri dönüş yapılır ve bilgi verilir.

Temsa'da yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- PROCUREMENT ENGINEER
- Tarım Ürünleri Satış Yöneticisi
- Temsa İş Makinaları - Servis Teknisyeni
- Saha Operasyonları Bölge Yöneticisi
- Satış Yöneticisi (Binek Araç)
- Denetim Uzmanı
Yukarıda listede bulunan Temsa iş ilanları firmanın yayınladığı iş ilanlarının bir kısmıdır. Siz daha fazla Temsa iş ilanına ulaşmak ya da yukarıda bulunan iş ilanlarına iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Temsa 2015 yılında kaç kişiye iş imkanı sunacak bilemiyoruz ancak kariyer sitesini incelediğimizde 6 adet iş ilanı bulunmaktadır. Ayrıca Temsa, Kocaeli, İzmir, Ankara gibi bölgelerden personel alımları yapacaktır.

http://www.kariyer.net/temsa-is-makinalari-is-ilanlari-c1258-p2821/
Temsa Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder