Tekzen Personel Alımı İş İlanları 2015

Tekzen Yapı Market Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yapı Market sektöründe hızla büyüyen Tekzen, çeşitli iş pozisyonlarında çalıştırmak ve görevlendirmek üzere personel alımları yapacaktır. Sizlerde Tekzen Yapı Market şirketinin yaptığı bu personel alımlarından yararlanmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanarak Tekzen şirketine iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Tekzen Yapı Market'e nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Tekzen personel alımı yapacağı zaman insan kaynakları sayfasını ya da bazı iş ilanı sitelerini kullanmaktadır. Sizlere aşağıda vermiş olduğumuz kariyer sitesine giderek Tekzen iş ilanlarını inceleyerek uygun bulduğunuz iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Tekzen'e yaptığınız başvurular insan kaynakları birimleri tarafından değerlendirmeye alınmaktadır. Bu değerlendirmelerin ardından şirketin insan kaynakları sizlere geri dönüş yapacaktır.

Tekzen'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Satış Danışmanı
- Mağaza Personeli
- Toplama Elemanı
- Satış Danışmanı
- Satış Danışmanı ve Şarkütör
- Toplu Satış Sorumlusu
- E-Ticaret Kategori Sorumlusu
- E-Ticaret Yazılım Uzmanı
- Kasiyer

Yukarıda yer alan Tekzen iş ilanları firmanın yayınladığı iş ilanlarından bazılarıdır. Siz daha fazla Tekzen iş ilanına ulaşmak veya yukarıdaki iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız verdiğimiz kariyer sitesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Tekzen, Kütahya, Çanakkale, Manisa, İstanbul, Aydın, Düzce, Kocaeli, Bursa, Denizli, Muğla, Ankara, Mersin, İzmir, Edirne, Tekirdağ, Diyarbakır ve K.K.T.C gibi bölgelerden alımlar yapacaktır. Şirket 2015 yılında kaç kişiye iş imkanı sunacak bilemiyoruz ancak kariyer sitesini incelediğimizde bir çok güncel iş ilanı bulunmaktadır.

https://www.secretcv.com/firma/tekzen-yapi-market-is-ilanlari
Tekzen Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Merhaba ben benazir 5 yıllık kasiyer ve satış danismaniyim sizinle çalışmak istiyorum bana ulasiesaniz sevinirim 05389432716

Yorum Gönder