Siemens Personel Alımı 2015

Siemens Personel Alımı 2015

Siemens elektronik şirketi ülkemizde her sene yüzlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Bu iş imkanları 2015 yılı içinde de devam ediyor ve şirket bir çok iş pozisyonunda takım arkadaşları arıyor. Sizde sektörünün öncü firması olan Siemens'de çalışmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgileri inceleyerek Siemens'e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Siemens şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Siemens personel alım ilanlarını insan kaynakları bölümünden veya kariyer sitelerinde duyurmaktadır. Elektronik şirketine iş başvurusu yapacak kişiler aşağıda vermiş olduğumuz bilgileri inceleyerek şirkete iş başvurusu yapabilirler.

Siemens 2015 yılı içerisinde kaç personel alımı yapacak bilmiyoruz ancak açık iş pozisyonlarını incelediğimizde 30'a yakın iş pozisyonu, güncel iş ilanı bulunmaktadır. Sizlerde bu iş ilanlarını takip ederek bilgi alabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Siemens şirketinde yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Muhasebe ve Finans Uzmanı,
- Proje Müdürü,
- Yönetici Asistanı,
- Direkt Satış Yetkilisi,
- İş Destek Görevlisi,
- Scada Yazılım Mühendisi.
Yukarıda verilen güncel iş ilanları sadece bir kısmıdır daha fazla Siemens iş ilanına ulaşmak ve ilanları incelemek için verdiğimiz insan kaynakları sayfasına giderek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/siemens-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c1017-p183/
Siemens Personel Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder