Sakarya Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Sakarya Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Sakarya Büyükşehir Belediyesi her yıl belli zaman aralıklarında bünyesine dahil etmek ve çeşitli iş pozisyonlarında çalıştırmak üzere personel eleman alımları yapıyor. 2016 yılında sizlerde Sakarya Belediyesinde çalışmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sakarya Belediyesine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Sakarya Belediyesi resmi internet adresinde insan kaynakları ya da kariyer sayfası yayınlamadığı için personel ilanlarını bazı ilan sitelerinde yayınlamakta, duyurmaktadır. Bu ilan sitesi ise "ilan.memurlar.net" gibi sitelerdir. Sizlere vermiş olduğumuz bu ilan sitesine giderek "arama" kısmına Sakarya Belediyesi yazmanız belediyeye ait iş ilanı var ise listeyecektir. Bu listelenen iş ilanlarından güncel olanları araştırabilirsiniz.

Sakarya Belediyesi hangi iş pozisyonlarına alımlar yapıyor; zabıta alımı, şoför alımı, güvenlik alımı, sözleşmeli personel alımı, geçici işçi alımı ve daimi işçi alımı gibi pozisyonlara alımlar yapmaktadır.

Sakarya Belediyesi işe alım süreci;
Türkiye Cumhuriyetinde faaliyetlerini sürdüren belediyeler bünyesine personel dahil ederken KPSS puanları istemektedir. Yani sınava girmiş olmanız ve geçerli puanı almış olmanız gerekmektedir. Sakarya Belediyesine ait iş ilanı bulursanız o ilanda size detaylı bilgiler verilmiş olacaktır.
Sakarya Belediyesi Hakkında Bilgi;
Sakarya ilinde faaliyetlerine devam eden belediyenin her geçen gün sorumlulukları artmaktadır. Şehrin düzeni ve temizliği, güvenliği ve diğer sorumlulukların giderilmesi, sağlanması için belediye personellere ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple bünyesinde personel açığı olduğu zamanlar personel alım ilanları yayınlamaktadır. Sizde Sakarya ilinde ikamet ediyor ve belediyede çalışmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Önemli Not: Sakarya Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi sitesi üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Sakarya Belediyesine ait iş ilanı bulundurmuyor, yayınlamıyor sadece bilgi veriyor.

- ilan.memurlar.net/sakarya-belediyesi

Sakarya Belediyesi Memur Personel Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder