Şahinler Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Şahinler Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren başarılı holdingler arasında yer alan Şahinler Holding, çeşitli alanlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşları arıyor. Büyük holding kuruluşlarından birisi olan Şahinler Holding bünyesinde çalışmak ve holding'in tecrübelerinden faydalanmak bunun yanı sıra bir iş sahibi olmak istiyorsanız verdiğimiz bilgileri inceledikten sonra holding'e iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Şahinler Holding'e nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Şahinler Holding açık iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını resmi sitesinde bulunan insan kaynakları sayfasında yayınlamaktadır. Holding'in bu güncel iş ilanlarını incelemek isteyenler için aşağıda güncel iş ilanlarının bulunduğu insan kaynakları sayfasını paylaştık. Bu ilanları inceledikten sonra kendinize uygun olan ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Şahinler Holding işe alım süreci;
Öncü holding kuruluşları arasında yer alan Şahinler Holding'e yaptığınız iş başvuruları öncelikle insan kaynakları departmanının incelemesine tabi tutulur. Şahinler Holding insan kaynakları departmanı bu başvuruları inceledikten sonra uygun olan kişilere geri dönüş sağlamaktadır.

Şahinler Holding'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Üretim Sorumlusu
- Denetim Uzmanı
- Avukat
- İnşaat Proje Müdürü
- Müşteri Temsilcisi
- Kalite Yönetim Elemanı
Yukarıda listelenen iş ilanları Şahinler Holding'in yayınladığı iş ilanlarından bazılarıdır. Daha fazla iş ilanına ulaşmak ve iş başvurusu yapmak için verdiğimiz kariyer sayfasına gidebilirsiniz.

Şahinler Holding iş ilanlarını incelemek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.
Şahinler Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder