Sabancı Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Sabancı Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Uzun yıllardır ülkemizde faaliyetlerine devam eden büyük holding kuruluşlarından birisi olan Sabancı Holding, çeşitli alanlarda çalıştırmak üzere personel eleman alımları yapacak! Sizlerde Sabancı Holding bünyesine dahil olmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizden detayları inceledikten sonra iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sabancı Holdinge nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Sabancı Holding güncel iş ilanlarını ve çeşitli iş pozisyonlarını bazı kariyer sayfalarında yayınlamaktadır. Sizde Sabancı Holding'de çalışmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasından iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sabancı Holding'da yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- Makam Şoförü
- Mali İşler Memuru HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş.
- Industrials Group Associate
- Denetim Uzmanı
- Financial Planning&Analysis Associate
- Elektrik Teknisyeni

Yukarıda bulunan Sabancı Holding iş ilanları holding'in yayınladığı iş ilanlarının sadece bir bölümüdür. Siz Sabancı Holding'in diğer iş ilanlarını incelemek ya da yukarıdaki iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aşağıdaki kariyer sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Sabancı Holding 2015 yılında kaç kişiye iş imkanı sunacak bilemiyoruz ancak ilgili iş ilanları sitesini incelediğimizde 7 adet iş pozisyonu bulunmaktadır. Bu pozisyonlara iş başvurusu yapmak için kariyer sayfasına gidebilirsiniz.

Sabancı Holding güncel iş ilanları için;
http://www.kariyer.net/haci-omer-sabanci-holding-a-s-is-ilanlari-c25602-p17139/
Sabancı Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder