Pronet Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Pronet Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren güvenlik şirketi Pronet, 2015 senesinde yine personel eleman alımlarına devam ediyor. Güvenlik sektörünün öncü firmalarından birisi olan Pronet her geçen gün büyümekte ve sektörde isminden söz ettirmeyi başarmaktadır. Şirketin bu büyümesinin getirdiği ise personel açığıdır bu açığı kapatmak için çeşitli alanlarda görevlendirmek üzere alımlar yapacaktır. Sizlerde sektöründe lider olan Pronet şirketinde çalışmak istiyorsanız detayları inceledikten sonra iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pronet Güvenlik şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Pronet Güvenlik personel alım ilanlarını çeşitli ilan sitelerinde yayınlamaktadır. Sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasına giderek Pronet Güvenlik şirketinin güncel iş ilanlarını, açık iş pozisyonlarını inceleyebilir ve kendinize uygun olan iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Pronet Güvenlik işe alım süreci;
Güvenlik şirketine yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları personelleri tarafından incelemeye, değerlendirmeye alınmaktadır. Bu değerlendirmelerin ardından Pronet Güvenlik şirketinin insan kaynakları sizlere gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Pronet Güvenlik'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Pronet Bölge Satış Temsilcisi (İstanbul, Kocaeli, Gebze, Bursa, Ankara),
- Pronet Satış Uzmanı (Ankara, Gebze),
- Montaj Ekip Şefi,
- Montaj Teknisyeni,
- Servis Şefi,
- Müşteri Hizmetleri Yetkilisi,
- Telemarketing Uzman Yardımcısı.
Yukarıda listelenmiş olan açık iş pozisyonları şirketin yayınladığı iş ilanlarından sadece bir kısmıdır. Sizde Pronet Güvenlik şirketinin diğer iş ilanlarını incelemek ve bu iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak için aşağıda bulunan siteye gidebilirsiniz.

Pronet Güvenlik güncel iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız.
Pronet Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder