Petlas Personel Alımı İş İlanları 2015

Petlas Personel Alımı İş İlanları 2015

Sektörünün öncü lastik firması kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişmekte ve isminden söz ettirmeyi başarmaktadır. Petlas firması müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için çeşitli iş pozisyonlarına personel alımları yapacaktır. Sizlerde lastik sektöründe çalışmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz Petlas kariyer sayfasından gerekli bilgilere ulaşarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Petlas şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Petlas iş ilanlarını bazı kariyer sayfalarından duyurmaktadır. Bunun için şirkete iş başvurusu yapacak kişiler makalemizin devamında verdiğimiz kariyer sitesine giderek Petlas iş ilanlarını takip ederek iş başvurularını yapabilirler.

Petlas Personel Alımı İş İlanları 2015
- Reklam ve Kurumsal İletişim Asistanı
- Pazarlama ve Reklam Müdürü
- Yedek Parça Depo Şefi
- Akü Satış Temsilcisi
- Lastik Satış Temsilcisi
- Güvenlik Görevlisi Ankara

Üst kısımda yer alan Petlas iş ilanları firmanın duyurduğu ilanlardan bazılarıdır. Siz daha fazla iş ilanına ulaşmak veya yukarıda bulunan iş ilanlarına iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasına giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Petlas 2015 yılında kaç kişiye iş imkanı sağlayacak bilemiyoruz ancak kariyer sitesini incelediğimizde şirketin ve bağlı olduğu firmanın 22 adet iş ilanı bulunuyor. Bu iş ilanları için aşağıdaki kariyer sayfasını inceleyebilirsiniz.

Petlas güncel iş ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.
Petlas Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder