Penti Personel Alımı İş İlanları 2015

Penti Personel Alımı İş İlanları 2015

Penti ülkemizde faaliyetlerine devam eden bayan iç giyim mağazalarından birisidir. Son zamanlarda yaptığı reklam yatırımları ve diğer yatırımları sayesinde hızlı bir büyüme yaşamıştır. Bu büyümenin getirdiği şey ise personel ihtiyaçlarının artması olmuştur. Bu sebeple bayan iç giyim şirketi Penti çeşitli alanlarda çalıştırmak, görevlendirmek üzere personel alımları yapacaktır.

Penti şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılmaktadır?
Penti bayan iç giyim şirketi personel alım ilanlarını çeşitli ilan siteleri aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Şirkette çalışmak isteyen ve iş başvurusu yapmak isteyenler verdiğimiz kariyer sayfasına giderek açık iş pozisyonlarını, güncel iş ilanlarını takip ederek iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Penti işe alım süreci;
Sektörünün öncü firması olan Penti'ye yaptığınız iş başvuruları değerlendirilmek üzere insan kaynakları birimine iletilir. Bu departmanda başvurular değerlendirildikten sonra başvuru yapan kişilere geri dönüş yapılarak sonuçlanır.

Penti'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Mağaza Sorumlusu - Darıca Kocaeli
- Satış Danışmanı - İzmir Forum Bornova AVM, Denizli
- Mağaza Müdürü
- Mağaza Müdür Yardımcısı
- Satış Danışmanı - Trump Towers

Yukarıda listelenen güncel iş ilanları şirketin ilanlarından sadece bir kısmıdır. Penti şirketinin daha fazla güncel iş ilanına ulaşmak ve kendinize uygun ilana iş başvurusu yapmak için verdiğimiz kariyer sitesine gidebilirsiniz.
Penti 2015 yılı içinde kaç adet personel alacak kesin bir bilgi yok ancak ilgili ilan sitesini incelediğimizde çok sayıda personel alım ilanı bulunmaktadır.

Penti Personel Alımı Güncel iş ilanları için tıklayınız.
Penti Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder