Otokar Personel Alımı İş İlanları 2015

Otokar Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Koç Holding çatısı altında faaliyetlerine devam eden Otokar şirketi yeni yatırımlarına ve yeni çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sürekli olarak sektörde büyüme yaşayan şirket bu büyümenin getirdiği personel açığı sebebi ile her sene çeşitli iş pozisyonlarında çalıştırmak üzere personel alımları yapıyor. Sizlerde Otokar bünyesinde çalışmak ve şirketin tecrübelerinden yararlanmak bunun yanı sıra bir iş sahibi olmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasından gerekli bilgilere ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Otokar şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Otokar personel alımlarını insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir. Bu nedenle sizlere vermiş olduğumuz insan kaynakları bağlantısından şirketin açık iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını takip ederek kendinize uygun olan ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Otokar şirketine yaptığınız başvurular değerlendirme ve kontrol aşaması için insan kaynakları birimine iletilmektedir. Bu departmanda incelendikten ve kontrol edildikten sonra ilgili kişilere geri dönüş yapılarak sonuçlandırılmaktadır.
Otokar şirketinde yer alan bazı iş ilanları;
- Şasi Geliştirme Mühendisi Kocaeli, Sakarya,
- EMI/EMC Mühendisi,
- Üretim Mühendisi,
- Genel Başvuru ve Yaz Dönemi Stajyeri gibi daha saymadığımız bir çok iş pozisyonuna personel eleman alımları yapacaktır. Yukarıda bulunan güncel iş ilanları Otokar şirketinin yayınladığı iş ilanların sadece bir kısmıdır. Otokar şirketinin diğer iş ilanlarını incelemek veya yukarıdaki listede bulunan iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Otokar insan kaynakları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.
Otokar Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder