LTB Littlebig Personel Alımı İş İlanları 2015

LTB Littlebig Personel Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizde faaliyetlerine hız kesmeden devam eden LTB Littlebig, çeşitli iş pozisyonlarında çalıştırmak ve görevlendirmek üzere personel alımları yapacaktır. Hazır giyim sektöründe istikrarlı bir şekilde ilerleyen ve her geçen gün büyümeye devam eden şirkette sizlerde çalışmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz bilgileri inceledikten sonra LTB Littlebig şirketine iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

LTB Littlebig şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
LTB Littlebig açık iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını çeşitli kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Hazır giyim şirketinde çalışmak isteyen kişiler aşağıda verdiğimiz kariyer sitesine giderek şirketin ilanlarını inceledikten sonra uygun olan iş ilanına başvuruda bulunabilirler.

LTB Littlebig 2015 yılı içinde kaç kişiyi işe alacak net bir bilgi yok ancak kariyer sayfasını incelediğimizde 22 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanlarından hangisi size uygun ise o iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

LTB Littlebig'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Prova Mankeni
- Visual Merchandiser & Stylist
- Mimar
- Moda Tasarımcısı
- Mağaza Müdürleri
- LTB Satış Danışmanları
Yukarıda listelediğimiz LTB Littlebig iş ilanları şirketin yayınladığı iş ilanlarından sadece bir bölümüdür. Hazır giyim şirketinin yayınladığı daha fazla iş ilanına ulaşmak ve bu iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

LTB Littlebig güncel iş ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.
LTB Littlebig Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder