Kopuz Gıda Personel Alımı İş İlanları 2015

Kopuz Gıda Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2015

Kopuz Gıda her yıl yaptığı personel işçi alımlarına 2015 yılı içinde yine devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana sektörde istikrarlı bir şekilde ilerleyen ve kaliteli hizmetleri sayesinde büyüme yaşayan şirket çeşitli iş pozisyonlarda görevlendirme, çalıştırmak üzere alımlar yapacaktır. Sizlerde başarılı gıda firması olan Kopuz Gıda'da çalışmak istiyorsanız verdiğimiz bilgilerden faydalanarak şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kopuz Gıda'ya nasıl ve nereden iş başvurusu yapılmaktadır?
Kopuz Gıda güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Şirkete iş başvurusunda bulunacak kişiler verdiğimiz kariyer sayfasına giderek açık iş ilanlarını inceleyerek şirkete iş başvurusu yapabilirler.

Kopuz Gıda işe alım süreci;
Sektörünün öncü firması Kopuz Gıda'ya yaptığınız başvurular insan kaynakları birimlerine iletilir. Bu departmanda başvurular değerlendirilir ve kontrol edilir. Bu aşamadan sonra şirket sizlere geri dönüş yapacaktır. Daha fazla bilgi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Kopuz Gıda'da yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- SATIŞ TEMSİLCİSİ,
- MUHASEBE UZMANI,
- İÇ DENETÇİ,
- PLASİYER,
- MUHASEBE MÜDÜRÜ,
- MUHASEBE ŞEFİ,
- SATIN ALMA UZMANI
Yukarıda listelenen güncel iş ilanları ve açık iş pozisyonları Kopuz Gıda şirketinin yayınladığı ilanların sadece bir kısmıdır. Şirketin yayınladığı diğer ilanları incelemek ve kendinize uygun iş ilanına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kopuz Gıda Personel Alımı İş İlanlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kopuz Gıda Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder