Kipa Personel Alımı İş İlanları 2016

Kipa Personel Alımı İş İlanları 2016

Ülkemizde uzun yıllardır hiper market sektöründe çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden Kipa, bir çok çeşitli iş pozisyonuna personel eleman alımları yapacak! Sizlerde sektöründe başarıyı yakalamış ve neredeyse ülkemizin dört bir yanında bulunan Kipa'da çalışmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyerek Kipa şirketine iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Hiper marketler zinciri Kipa, güncel iş ilanlarını çeşitli kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Bunun için firmaya başvuruda bulunacak olanlar makalemizde verilmiş olan Kipa kariyer - iş ilanı adresine giderek güncel iş ilanlarına başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Kipa'da bulunan bazı güncel iş ilanları ise şöyledir;
- Kasiyer
- genel eleman
- İç Denetim Müdürü
- Market Reyon Görevlisi
- Reyon Elemanı
- Muhasebe Uzmanı

Kipa personel alımı iş ilanları 2016 yılında bu iş pozisyonlarına gerçekleştirilecek olup şirketin bu ilanlarının dışında da bir kaç ilanı bulunmaktadır. Kipa şirketinin yukarıda bulunan kasiyer, genel eleman ve reyon elemanı gibi ilanlarının başvuru şartlarını ve diğer bilgilerini incelemek daha sonrasında başvuruda bulunmak için sizlere aşağıda verilen Kipa iş ilanı sayfasına gidebilirsiniz.


Kipa şirketi bu yıl içinde kaç işçi personeli bünyesinde görevlendirecek, çalıştıracak bilemiyoruz ancak; hiper marketler zincirinin kariyer sayfasında 7 adet açık görev yeri bulunmaktadır. Yeni eleman alımı yapacağı zaman yine sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer adresinden ilanlarını güncellemektedir.

KİPA Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/tesco-kipa-kitle-pazarlama-ticaret-ve-gida-sanayi-is-ilanlari-c12506-p2740/
Kipa Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

fatıh kenan kavlak dedi ki...

ben kenan evlı 2 cocukbabasıyım ıs arıyrum 05436509755

Yorum Gönder