İnci Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

İnci Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

İnci Holding çatısı altında yaklaşık olarak 10 farklı şirket faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizlerde 2015 yılında İnci Holding'de ya da holding'in çatısı altında bulunan şirketlerde çalışmak istiyorsanız bir çok alanda görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktadır. Sizlere verdiğimiz bilgileri inceleyerek İnci Holding'e iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnci Holding'e nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
İnci Holding insan kaynakları ya da diğer iş ilanları, kariyer sitelerinde güncel iş ilanlarını yayınlamaktadır. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz kariyer sayfasına giderek holding'in güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını takip ederek kendinize uygun olan ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

İnci Holding işe alım süreci;
Ülkemizde faaliyetlerine devam eden büyük holding kuruluşlarından birisi olan İnci Holding'e yaptığınız iş başvuruları değerlendirilmek ve kontrol edilmek üzere insan kaynakları birimine iletilmektedir. Bu departmanda yapılan işlemler sonucunda iş başvurusu yapılan kişilere geri dönüş yapılır.

İnci Holding'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Muhasebe Sorumlusu - Dökümhane Proses Mühendisi
- Satış Sonrası Hizmetler Yöneticisi
- Müşteri Çözümleri ve Satış Destek Elemanı
- Müşteri Çözümleri ve Satış Uzmanı
- Satış Şefi
- TPM Uzmanı
- ELEKTRİK BAKIM MÜHENDİSİ Manisa
Yukarıda listelenen İnci Holding'de bulunan açık iş pozisyonlarının bir kısmıdır. Holding'in diğer güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını incelemek için verdiğimiz kariyer sitesine giderek diğer verilen bilgileri takip edebilirsiniz.

İnci Holding 2015 senesinde bünyesine kaç personel dahil edecek bilemiyoruz. Ancak şunu söyleyebiliriz ki şuanda bir çok açık iş ilanı bulunmaktadır bunun için çok sayıda personel alımları yapacağını söyleyebiliriz.

http://www.kariyer.net/inci-holding-is-ilanlari-c1716-p7857/
İnci Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder