Hyundai Personel Alımı İş İlanları 2015

Hyundai Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizde ve dünya genelinde çalışmalarını sürdüren dev otomobil şirketi olan Hyundai, her yıl gerçekleştirdiği personel eleman alımlarını bu senede gerçekleştirecek. Sizlerde başarılı otomobil şirketinde çalışmak ve Hyundai şirketinin tecrübelerinden yararlanmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyerek Hyundai şirketine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hyundai şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Şirket güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını çeşitli kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasına giderek şirketin güncel iş ilanlarını takip ederek Hyundai'e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Otomobil şirketine yaptığınız iş başvuruları insan kaynakları birimine iletilir. Bu nedenle başvuru yaptıktan sonra beklemeniz gerekmektedir. Daha fazla bilgiye ulaşmak için Hyundai insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hyundai şirketinde açık olan bazı iş ilanları şöyledir;
- Satış Planlama Uzmanı,
- Denetim Uzmanı,
- Pazarlama İletişim Uzmanı,
- Bakım Teknisyeni,
- PDI(Son Kontrol) Teknisyeni.
Hyundai şirketinin gerçekleştirdiği personel alımları bu şekilde olacaktır. Ayrıca şirketin daha fazla güncel iş ilanına ulaşmak veya yukarıda bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda adresten işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/hyundai-assan-otomotiv-san-tic-a-s-is-ilanlari-c25646-p17187/
Hyundai Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder