Gedik Kaynak Personel Alımı İş İlanları 2015

Gedik Kaynak Personel Alımı İş İlanları 2015

Gedik Kaynak, Gedik Holding çatısı altında çalışmalarına ve faaliyetlerine devam eden başarılı bir şirkettir. Sektöründe başarıyı yakalayan Gedik Kaynak, bünyesinde binlerce çalışanı bulunmakta ve ülkemizde müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Şirket müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı devam ettirmek için bünyesine personel elemanlar dahil edecektir. Sizlerde sektöründe başarılı olan Gedik Kaynak şirketinde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceledikten sonra şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gedik Kaynak şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Gedik Kaynak güncel iş ilanlarını bazı kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Sizlerde Gedik Kaynak şirketine iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasına giderek açık iş ilanlarını inceleyebilir ve kendinize uygun olan iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Sektöründe başarılı bir şekilde ilerleyen şirkete yaptığınız iş başvuruları insan kaynaklarınca değerlendirmeye alınmaktadır. Bu değerlendirme ve kontrollerden sonra sizlere gerekli bilgiler verilecektir.

Gedik Kaynak şirketinde yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- CNC OPERATÖRÜ,
- SATIŞ MÜHENDİSİ,
- ELEKTRİK MÜHENDİSİ,
- AVUKAT,
- GÜVENLİK GÖREVLİSİ,
- KALİTE SİSTEM MÜHENDİSİ,
- EĞİTİM UZMANI.
Yukarıda bulunan güncel iş ilanları Gedik Kaynak firmasının yayınladığı ilanların sadece bir bölümüdür. Daha fazla iş ilanına ulaşmak veya üst kısımda bulunan iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki linkten yararlanarak iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/gedik-kaynak-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c4532-p29415/
Gedik Kaynak Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder