GAP İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2015

GAP İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2015

Uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyetlerine ve çalışmalarına devam eden GAP İnşaat, sürekli olarak büyümekte ve gelişmeye devam etmektedir. Sektörünün öncü inşaat firmaları arasında yer alan GAP İnşaat firmasında sizde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız verdiğimiz bilgileri inceledikten sonra GAP İnşaat'a iş başvurusu yapabilirsiniz.

GAP İnşaat şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Resmi web sitesinin insan kaynakları bölümünde gerekli bilgiler verilmiş ayrıca iş başvuru formu yayınlanmıştır. Sizlere aşağıda verdiğimiz insan kaynakları sayfasından iş başvuru formuna ulaşarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Şirketin yayınladığı bu iş başvuru formunu ciddiyet ile ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

GAP İnşaat firmasına yaptığınız iş başvuruları inşaat firmasının insan kaynakları bölümünde yetkili olan personel elemanlar tarafından incelemeye alınmaktadır. Şirketin insan kaynakları departmanı bu inceleme ve kontrollerin ardından uygun olan kişilere geri dönüş sağlamaktadır.

GAP İnşaat'da yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
Teklif Şefi,
- İthalat İhracat Uzmanı,
- Satınalma Mühendisi,
- Satınalma Uzmanı,
- İnşaat Yatırım ve Dış,
- Dokümantasyon Kontrol Uzmanı,
- İç Denetim Uzmanı,
- Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı gibi daha saymadığımız iş ilanlarına alımlar yapacaktır.
Yukarıda bulunan güncel iş ilanları ve açık iş pozisyonları GAP İnşaat firmasının yayınladığı ilanlardan sadece bir kısmıdır. Sektörünün öncü inşaat firması olan GAP İnşaat'ın diğer iş ilanlarını takip etmek ya da üst kısımda bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linkten yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gap İnşaat insan kaynakları sayfası için tıklayınız.
GAP İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder