Ender Mağazaları Personel Alımı İş İlanları 2015

Ender Mağazaları Personel Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizde çalışmalarını sürdüren köklü mağazalar zinciri olan Ender Mağazaları müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılayabilmek için bünyesinde çeşitli alanlarda çalıştırmak üzere personel alımları yapacaktır. Sektörde sürekli olarak gelişmeyi hedefleyen Ender Mağazaları bir çok iş ilanı yayınlamıştır. Bu iş ilanlarından yararlanmak ve iş başvurusu yapmak için vermiş olduğumuz bilgileri inceleyebilirsiniz.

Ender Mağazalarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Ender Mağazaları güncel iş ilanlarını insan kaynakları sayfasında yayınladığı için şirketin insan kaynakları sayfasına giderek açık iş pozisyonlarını takip edebilir ve şirkete iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ender Mağazalarına yaptığınız iş başvurusu öncelikle şirketin insan kaynaklarınca incelemeye alınmaktadır. Bu sebeple başvurularınızın değerlendirilmesini ve kontrol edilmesini beklemeniz gerekiyor. Bu aşamalardan sonra şirketin insan kaynakları birimi sizlere bilgi verecektir. Daha fazla bilgi için aşağıda verdiğimiz insan kaynakları sayfasına gidebilirsiniz.

Ender Mağazalarında yer alan bazı iş ilanları;
- Muhasebe Elemanı,
- İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Adana, Mersin,
- Kategori Yöneticisi,
- Finansal Planlama ve Analiz Uzmanı,
- SATIŞ DANIŞMANI Kayseri,
- SATIŞ DANIŞMANI Eskişehir gibi daha saymadığımız bir çok alanda personel alımları yapacaktır.
Yukarıda listelenen iş ilanları şirketin yayınladığı iş ilanlarının sadece bir bölümüdür. Sizler Ender Mağazasının yayınladığı diğer iş ilanlarını takip etmek ya da üst kısımda bulunan iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

Ender Mağazaları iş ilanları için tıklayınız.
Ender Mağazaları Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder