Doğan Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Doğan Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizde faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Doğan Holding, her sene büyümeye devam etmektedir. Türkiye'nin başarılı holdinglerinden birisi olan Doğan Holding bünyesine dahil etmek üzere çeşitli iş pozisyonlarına personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde başarılı holding'in bünyesine dahil olmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyerek Doğan Holding'e iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Doğan Holdinge nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Doğan Holding güncel iş ilanlarını veya açık iş pozisyonlarını insan kaynakları sayfasından ya da çeşitli kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Doğan Holding'de çalışmak isteyen kişiler verdiğimiz kariyer sitesine giderek açık iş ilanlarına iş başvurularını yapabilirler.

Doğan Holdinge gerçekleştirdiğiniz iş başvuruları insan kaynakları birimi tarafından incelemeye alınmaktadır. Bu inceleme ve kontrollerden sonra başvuru yapan kişilere bilgilendirme verilecektir.

Doğan Holding'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- EDİTÖR,
- BÜTÇE VE RAPORLAMA SORUMLUSU,
- PROGRAM SORUMLUSU,
- MEKANİK TEKNİSYENİ,
- ÜST DÜZEY YÖNETİCİ SEKRETERİ.
Üst kısımda listelenen iş ilanları Doğan Holding'in yayınladığı iş ilanlarından bazılarıdır. Sizler Doğan Holding'in diğer iş ilanlarını takip ederek kendinize uygun iş ilanına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linkten yararlanarak iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Doğan Holding güncel iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız.
Doğan Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder