Çimsa Personel Alımı İş İlanları 2015

Çimsa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Sabancı Holding çatısı altında çalışmalarına ve faaliyetlerine devam eden Çimsa, sektörünün öncü firmalarından birisidir. Hazır çimento üretimi gerçekleştiren ve ülkemizin bir çok bölgesine çimento satışı yapan şirket her geçen gün büyümektedir. Şirket müşterilerinin ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde devam ettirmek için bünyesine başarılı personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Çeşitli bölgelerden personel alımları yapacak olan Çimsa'da sizde çalışmak istiyorsanız detayları inceleyebilirsiniz.

Çimsa şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Çimento üretimi gerçekleştiren şirket personel alım ilanlarını çeşitli kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Çimsa'nın güncel iş ilanlarını incelemek ve açık iş pozisyonlarına iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasına giderek kendinize uygun olan iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Çimsa'da yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- MALİ İŞLER UZMANI,
- MALİ İŞLER YÖNETİCİSİ,
- GENEL BAŞVURU ( NİĞDE, KAYSERİ, ESKİŞEHİR, ANKARA, MERSİN )
- İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MÜHENDİSİ,
- KALİTE MÜHENDİSİ,
- MAKİNE MÜHENDİSİ.

Yukarıda paylaşılan iş ilanları şirketin yayınladığı iş ilanlarının bir kısmıdır. Çimsa şirketinin diğer iş ilanlarına ulaşmak veya yukarıdaki iş pozisyonlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sitesine gidebilirsiniz.
Çimsa 2015 senesinde bünyesine kaç kişi dahil edecek net bir bilgi yok ancak kariyer sitesini incelediğimizde açık 10 adet iş ilanı yer almaktadır. Bu iş ilanlarına başvuruda bulunmak için ilgili siteye gidebilirsiniz.

Çimsa güncel iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız.
Çimsa Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder