Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2015

Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2015

Bimeks teknoloji şirketi bir çok alanda görevlendirmek ve çalıştırmak üzere personel alımları gerçekleştirmektedir. Sizlerde sektörünün öncü firması olan Bimeks şirketinde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanarak Bimeks'e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bimeks'e nereden ve nasıl iş başvurusu yaparım?
Bimeks insan kaynakları sayfasından ya da bazı kariyer sitelerini kullanarak iş ilanları yayınlamaktadır. Sizlere aşağıda verdiğimiz Bimeks kariyer sayfasından güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını inceleyerek şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bimeks'e yaptığınız iş başvuruları kontrol ve değerlendirme aşamasına girmektedir. Bu aşamalardan sonra Bimeks insan kaynakları departmanı sizlere gerekli bilgileri verecektir.

Bimeks'te yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- Mağaza Yöneticisi
- Mağaza Yönetici Yardımcısı
- Mağaza Satış Danışmanı
- Part Time Satış Danışmanı
- Kasiyer
- Mağaza Teknik Danışmanı
- DEPO PERSONELİ
- Çağrı Merkezi Uzmanı

Yukarıda listelenmiş olan iş ilanları Bimeks'in yayınladığı iş ilanlarının bir bölümüdür. Şirketin daha fazla güncel iş ilanına ulaşmak ya da yukarıda belirtilen iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki Bimeks kariyer sayfasından yararlanarak iş başvurularınızı yapabilirsiniz.


Bimeks 2015 yılında kaç kişiye istihdam sağlayacak net bir bilgi yok ancak kariyer sayfasını incelediğimizde 71 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Ayrıca Bimeks, Tekirdağ, Kayseri, Bartın, Antalya, Ankara, Ordu, Aksaray, Hakkari, Elazığ, Kastamonu, Mersin, Konya, Eskişehir, Kütahya, Yozgat, Uşak, Karabük ve Osmaniye gibi çok fazla bölgeden personel alımları yapacaktır.

Bimeks iş ilanlarına ulaşmak için
http://www.kariyer.net/bimeks-is-ilanlari-c15058-p5546/
Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder