Batu Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015

Batu Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015

Batu Lojistik firmasında çalışmak isteyen kişiler makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyerek lojistik şirketine iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Batu Lojistik belli zaman aralıkları ile personel eleman alımları yani iş ilanları yayınlamaktadır. Bu sebeple ilgili kariyer sayfasında kendinize uygun iş ilanı yok ise ilgili siteyi sürekli olarak takip etmeniz gerekmektedir.

Batu Lojistik nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Batu Lojistik açık iş pozisyonu olduğu zamanlar iş ilanlarını bazı kariyer sitelerini kullanarak duyurmaktadır. Sizlerde şirkete iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Lojistik Operasyon Uzmanı

Genel nitelikler:
Batu İnternational Lojistik, Batu Şirketler Topluluğunun forwarder hizmeti veren kuruluşudur. Batu Lojistik; kurulduğu 2002 yılından bu yana tüm taşımacılık modlarında uzman kadrosu ile yenilikçi çözümler sunmaya devam etmektedir.

Batu İnternational Lojistik, sürekli gelişim, dürüstlük ve saygınlık ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kurumsal bir lojistik şirketi olarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Müşterilerine kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığı, depo yönetimi, gümrükleme ve dış ticaret çözümleri sunan Şirketimiz, altyapısı ve iletişim ağı, çevreye duyarlı yeşil lojistik anlayışı ve tam hizmet anlayışıyla başta Avrupa olmak üzere pek çok bölgede de yapılanmasını sürdürmeye devam etmektedir.

Büyüyen ve gelişen organizasyonumuz içerisinde;

• Tercihen üniversitelerin İşletme veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun,
• Çok iyi derecede İngilizce veya çok iyi derecede Almanca dillerinden bir veya ikisini, tercihen ikinci/ üçüncü dil olarak İtalyanca bilen,
• Uluslararası nakliye ve lojistik sektörünün ''karayolu ithalat operasyon'' birimlerinde minimum 3 yıl tecrübeli,
• Dış ticarette teslim ve ödeme şekillerine uygun olarak sevkiyatın gerçekleşmesi ve gerekli evrakların hazırlanması konusunda bilgili,
• İthalat araç yükleme planlamasını yapabilecek,
• Planlama, organizasyon ve takip becerisi güçlü,
• Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen
Lojistik Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Batu Şirketler Topluluğu İnsan Kaynakları
İş tanımı:
Batu İnternational Lojistik şirketimizin Karayolu İthalat Operasyon birimlerinden, İngilizce veya Almanca dil bilgi seviyesine göre belirlenecek hatlar üzerinde Karayolu ithalatlarımızın gerçekleştirilmesi, gerekli olşacak tüm evrakların eksiksiz hazırlanması, doğru ve güvenilir arşivlemelerin yapılması, müşterilerimiz ile Batu Lojistik güvencesi ile taşımacılığını üstlendiğimiz tüm yüklerine dair konum bilgilerinin paylaşılması, iş takibinin azami ölçüde gerekli özveri ile yapılması, istenecek raporlamaların eksiksiz yapılması gerekmektedir.

Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Firma Sektörü: Taşımacılık, Depo - Antrepo, Karayolu Taşımacılığı, Deniz Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Operasyon
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Aday Bilgileri
Tecrübe: En az 3 yıl tecrübe
Yabancı Dil: Almanca (Okuma: İleri, Yazma: İleri, Konuşma: İleri) İngilizce (Okuma: İleri, Yazma: İleri, Konuşma: İleri)
Eğitim Seviyesi: Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)
Askerlik Durumu: Yapıldı

http://www.kariyer.net/batu-internetional-lojistik-a-s-is-ilanlari-c54596-p41456/
Batu Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder