Barilla Personel Alımı İş İlanları 2015

Barilla Personel Alımı İş İlanları 2015

Gıda sektöründe faaliyetlerine devam eden Barilla, 1877 senesinde bu yana sektörde çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir. Şirket o yıllarda makarna ve ekmek üretimleri gerçekleştiriyordu ancak yıllar geçtikçe şirket büyüdü ve dünyanın bir çok bölgesinde faaliyetlerine devam ediyor. Sizlerde sektörünün öncü firması olan Barilla'da çalışmak istiyorsanız makalemizden detayları inceleyerek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Barilla firmasına nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Barilla güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını çeşitli kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Sizlere yazımızda verdiğimiz kariyer sitesine giderek Barilla iş ilanlarını takip ederek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Barilla'da yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Customer Service Specialist
- Part-Time Satış Destek
- IT Manager
Yukarıdaki iş ilanlarına başvurmak ya da daha fazla iş ilanı incelemek istiyorsanız aşağıda bulunan kariyer sayfasına giderek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Barilla 2015 yılında kaç kişiyi işe alacak bilemiyoruz ancak kariyer sayfasında 3 adet iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdan kariyer sitesine ulaşabilirsiniz.

Barilla güncel iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız.
Barilla Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder