Atasun Optik Personel Alımı İş İlanları 2015

Atasun Optik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Uzun zamandır ülkemizde çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden Atasun Optik, her sene büyümeye devam etmektedir. Sektörünün başarılı şirketi bu büyüme hedeflerini daha da ileri bir seviyeye taşımak istemekte ve bunun için bünyesinde çalıştırmak üzere çeşitli iş pozisyonlarına eleman alımları yapmaktadır. Sizde Atasun Optik şirketinde çalışmak ve tecrübelerinden faydalanmak bunun yanı sıra bir iş sahibi olmak istiyorsanız hemen şirkete iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Atasun Optik şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Atasun Optik güncel iş ilanlarını, açık iş pozisyonlarını resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları sayfasında yayınlamaktadır. Şirkete iş başvurusu yapacak kişiler verdiğimiz insan kaynakları sayfasına giderek iş başvurularını tamamlayabilirler.

Atasun Optik işe alım süreci;
Şirkete yaptığınız iş başvuruları Atasun Optik insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirmeye alınır. Bu değerlendirme yapılırken bilgileriniz gizli tutulmaktadır ve hiç bir kimse ile paylaşılmamaktadır.

Atasun Optik'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- MAĞAZA MÜDÜRÜ,
- SATIŞ DANIŞMANI,
- ATÖLYE PERSONELİ,
- YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SATIŞ DANIŞMANLARI,
- SATIŞ DANIŞMANI (İNGİLİZCE BİLEN)
- OPTİSYENLER.
Yukarıda bulunan iş ilanları şirketin yayınladığı iş pozisyonlarından sadece bir kısmıdır. Atasun Optik'in yayınladığı iş ilanlarının diğerlerini incelemek ve bu açık iş ilanlarına başvuruda bulunmak için verdiğimiz insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Atasun Optik insan kaynakları sayfası ve güncel iş ilanları için tıklayınız.
Atasun Optik Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder