Arkas Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Arkas Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Uzun yıllardır çalışmalarını ve faaliyetlerini sürdüren Arkas Holding, 2015 yılı içinde bir çok iş pozisyonuna personel işçi alımları yapacak! Bir çok kişiyi bünyesinde istihdam eden Arkas Holding'de sizlerde çalışmak ve kariyerinize bu başarılı holding çatısı altında devam etmek istiyorsanız hemen Arkas Holding'e ait güncel iş ilanlarını takip ederek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Arkas Holding'e nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Arkas Holding personel eleman alımlarını resmi sitesinde yayınladığı kariyer sayfasından gerçekleştirmektedir. Bu nedenle holdinge iş başvurusu yapacak kişiler yazımızın devamında verdiğimiz Arkas Holding insan kaynakları sayfasına giderek gerekli bilgilere ulaşabilir ve iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Arkas Holding'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- OFİS ASİSTANI,
- MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
- DESTEK ELEMANI,
- ELEKTRİK TEKNİSYENİ,
- ŞOFÖR – KURYE,
- SATIŞ DANIŞMANI,
- SİGORTA MEMURU.

Yukarıda listelenmiş olan açık iş pozisyonları Arkas Holding'in yayınladığı ilanların sadece bir bölümüdür. Arkas Holding'in yayınladığı daha fazla iş ilanına ulaşmak ve kendinize uygun iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıdan yararlanarak bilgi alabilirsiniz.


Arkas Holding 2015 senesinde kaç kişiyi bünyesinde istihdam edecek bilemiyoruz şirketin kariyer sayfasından 60'dan fazla güncel personel ilanı yer almaktadır. Holding bu iş ilanlarına belli zamanlarda yeni iş ilanlarını da eklemektedir.

Arkas Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Arkas Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder