Altınbaş Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Altınbaş Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Altınbaş Holding her sene yaptığı personel eleman alımlarına 2015 yılı içinde yine devam edecek. Holding çatısı altında bir çok şirket faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu şirketlerin en öne çıkanlarından birisi ise Altınbaş Mücevher şirketidir. Altınbaş Holding bünyesinde sadece bu şirket değil bir çok şirket faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizlerde Altınbaş Holding'de ya da holdingin çatısı altında bulunan şirketlerde çalışmak istiyorsanız verdiğimiz bilgilerden yararlanarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Altınbaş Holding'e nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Altınbaş Holding güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını çeşitli ilan sitelerinde yayınladığı için başvuruda bulunacak kişiler aşağıda vermiş olduğumuz kariyer sayfasına giderek iş başvurularını yapabilirler.

Altınbaş Holding işe alım süreci;
Ülkemizde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Altınbaş Holding'e yapılan iş başvuruları insan kaynakları birimine incelenmesi üzerine iletilir. Bu departmanda incelenen ve kontrol edilen başvurular inceleme aşamasından sonra başvuru yapan kişilere insan kaynakları departmanı geri dönüş sağlar.

Altınbaş Holding'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Saha Amiri
- Sosyal Medya Uzmanı
- Market Görevlisi
- Pazarlama Yetkilisi
- Üretim Personeli
- Saha Müdürü
Bu yukarıda listelenen iş ilanları sadece bir kısmıdır. Holding'in daha fazla iş ilanına ulaşmak ve kendinize uygun olan iş ilanına başvuruda bulunmak istiyorsanız vermiş olduğumuz kariyer sayfasına gidebilir ve gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/altinbas-mucevherat-is-ilanlari-c3406-p26439/
Altınbaş Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder