Akbaş Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Akbaş Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Akbaş Holding her sene yaptığı personel eleman alımlarına 2015 yılı içinde de devam ediyor. Sizlerde bu başarılı holding bünyesinde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız Akbaş Holding, çeşitli alanlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktadır. Aşağıda tüm detayları inceledikten sonra Akbaş Holding'e iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Akbaş Holding'e nerede ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Akbaş Holding güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını resmi sitesinde yayınlamış olduğu insan kaynakları sayfasında yer vermektedir. Bunun için Akbaş Holding'e iş başvurusu yapacak kişiler vermiş olduğumuz kariyer sayfasına giderek açık iş pozisyonlarını takip edebilir ve kendilerine uygun olan ilana iş başvurusu yapabilirler.

Akbaş Holding işe alım süreci;
Akbaş Holding'e yaptığınız tüm iş başvuruları incelenmek ve denetlenmek üzere holding'in insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Bu departmanda incelenen başvuruları daha sonra başvuru yapan kişilere geri dönüş yaparak sonuçlanmaktadır.
Akbaş Holding'de yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Kumaş Kalite Kontrol Şefi Bursa
- RANDOM Satış Danışmanı (Antalya) Antalya
- Çay - Kahve Servis Elemanı Bursa
- Muhasebe Uzmanı Bursa
- Dijital Baskı Operatörü Bursa
- Dijital Baskı Üretim Mühendisi Bursa gibi daha saymadığımız iş pozisyonlarına alımlar yapacaktır.

Yukarıda listelenen güncel iş ilanları sadece bir kısmıdır. Akbaş Holding'de yer alan diğer iş ilanlarını incelemek için verdiğimiz siteye giderek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

http://www.akbaslar.com/Akbas_Holding_Bize_Katilin.asp
Akbaş Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder