Yedaş Personel Eleman Alımı 2015

Yedaş Personel Eleman İşçi Alımı 2015

YEDAŞ - Yeşilırmak Elektrik Dağıtım şirketi 2015 yılında da personel işçi alımı yapıyor. YEDAŞ'da çalışmak isteyenler vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfasından iş başvuru formuna ulaşarak başvurularını tamamlayabilirler.

YEDAŞ - Yeşilırmak Elektrik Dağıtım Şirketine nasıl iş başvurusu yapılır?
YEDAŞ insan kaynakları sayfasında iş başvuru formu yayınlamıştır. Bu yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz, doğru bilgileriniz ve ciddiyet ile doldurmanız halinde şirkete iş başvurunuzu yapmış olursunuz.

YEDAŞ işe alım süreci;
Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasına yapılan iş başvuruları kontrol aşamasına girmektedir. Bu kontrol aşamasından, değerlendirme aşamasından geçen başvurular şirkete uyum sağlayacak kişilere geri dönüş sağlanarak tamamlanmaktadır.

Yedaş Hakkında Bilgi;
Yeşilırmak Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, Çorum, Samsun, Amasya, Sinop ve Ordu illerinde faaliyetlerini sürdüren ve bu illerde 1 buçuk milyon kişiye yakın aboneye sahip elektrik dağıtım firmasıdır. Ülkemizdeki elektriğin sadece %3 gibi bir oranını dağıtmaktadır.
2010 senesinde Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Özelleştirme İdaresi tarafından 441.5 Milyon dolar'a Çalık Enerji'ye satılmıştır. Çalık Enerji, Yedaş ismini almış ve bu isim ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bu büyük elektrik dağıtım firması çeşitli pozisyonlarda çalıştırmak üzere personel eleman alımları yapmaktadır. Sizde çalışmak istiyorsanız yayınlanan iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Yedaş iş başvuru formu için burayı tıklayınız.
Yedaş Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder