Van Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Van Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Van Büyükşehir Belediyesi  her yıl belli zaman aralıklarında bünyesine dahil etmek üzere personel işçi alımları yapıyor. Van Belediyesinin bu personel eleman alımlarından yararlanmak ve kariyerinize belediye bünyesinde devam etmek bunun yanı sıra bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek Van Belediyesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Van Belediyesine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Van Belediyesi insan kaynakları - kariyer sayfası resmi adreste yayınlanmamıştır. Bu sebeple personel işçi memur alımı yaparken çeşitli ilan sitelerini örneğin; "ilan.memurlar.net" gibi siteleri kullanmaktadır. Vermiş olduğumuz bu ilan sitesine giderek "arama" kısmına Van Belediyesi yazmanız belediyeye ait iş ilanı var ise sizlere listelenecektir. Eğer güncel iş ilanı bulunuyorsa iş başvurusu yapabilirsiniz.

Van Belediyesi hangi iş pozisyonlarına alımlar yapıyor?
Belediyenin çalışma alanı oldukça geniş olduğumu için bir çok alanda personel alımları yapıyor. Bunlar ise, zabıta alımı, atölye elemanı, şoför alımı, güvenlik alımı, itfaiye eri alımı, sözleşmeli personel alımı, geçici işçi alımı ve daimi işçi alımı gibi bir çok alanda alımlar yapmaktadır.

Van Belediyesi İşe Alım Süreci;
Türkiye Cumhuriyetinde faaliyetlerine devam eden belediyeler personel alımı yaparken KPSS puanlarına göre alımlar yapmaktadır. Bu sebeple Van Belediyesinde çalışmak isteyen kişiler sınava girmiş olmalı ve geçerli puanı almış olmaları gerekmektedir. Eğer Van Belediyesine ait iş ilanı bulursanız o ilanda sizlere daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.
Van Belediyesi Hakkında Bilgi;
Van ilimiz sürekli olarak gelişmekte ve büyümeye devam etmektedir. Bu sebeple çalışma alanları da sürekli olarak gelişen ilin belediyesine oldukça fazla sorumluluk yüklenmektedir. Bu sorumlulukların yerine getirilebilmesi için işçi memur ve personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Hal böyle olunca da belediye personel alımlarını bünyesinde oluşan iş pozisyonlarına göre yapmaktadır.Sizlerde sürekli gelişen ve büyümeye sürekli devam eden Van ilimizin belediyesinde çalışmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgileri inceleyebilirsiniz.

Önemli Not: Van Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Van Belediyesine ait iş ilanı yayınlamıyor sadece bilgi veriyor.

- ilan.memurlar.net/van-belediyesi

Van Belediyesi Memur Personel Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder